ԵԼՔ դաշինքի նախընտրական գրասենյակներ
Մարտ 11, 2017

Թիվ 1 ընտրատարածք (Ավան, Նոր-Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն)

1․ Մանե Թանդիլյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Դավիթ Մալյան 6/65,
Շտաբի պետ՝ Դավիթ Խաժակյան

2Հովիկ Աղազարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Մոլդովական28/3
Շտաբի պետ - Մխիթար Հայրապետյան


Թիվ 2 ընտրատարածք (Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն)

1․Նարեկ Բաբայանի և Լենա Նազարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝․ Կոմիտաս 7

2. Վիկտոր Ենգիբարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Սունդուկյան 2, բն. 31
Գրասենյակի ղեկավար՝ Արման Վարդանյան

 

3․Գևորգ Գորգիսյանի նախընտրական շտաբ

Շտաբի հասցե՝ Դավթաշեն 3-րդ թաղամաս 12/6՝
Հեռ՝011 36 46 70
Շտաբի պետ՝ Հայկ Գևորգյան

 

Թիվ 3 ընտրատարածք (Մալաթիա Սեբաստիա, Շենգավիթ)

1 Արայիկ Հարությունյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Նժդեհ 8
Շտաբի պետ Արման Հարությունյան

2․Արարատ Միրզոյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Մալաթիա-Սբաստիա, Տիչինայի 47

3. Տիգրան Տեր-Մարգարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Շենգավիթ համայնք, Մանթաշյան 51, շին․ 52


Թիվ 4 ընտրատարածք (Կենտրոն, Էրեբունի, Նորք-Մարաշ, Նուբարաշեն)

1Ալեն Սիմոնյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Թումանյան 8
 

Թիվ 5 ընտրատարածք (Արարատի մարզ)

1․Ռազմիկ Թևոնյանի նախընտրական շտաբեր
 

Հասցե՝ ք․Արարատ Խանջյան 61
Հասցե՝ Արալեզ Խանջյան 19
Հասցե՝ ք․Վեդի Կասյան 19/1
Շտաբերի համակարգող Արմեն Բաղինյան

 

Թիվ 6 ընտրատարածք (Արմավիրի մարզ)

1․Դավիթ Խուդաթյանի նախընտրական շտաբ

Հասցեն` ք․ Արմավիր, Հանրապետության 28

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1․Մկրտիչ Մակարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Գավառ Ազատության 11/38


2․Գնել Սանոսյանի նախընտրական շտաբեր

Հասցե՝ Ծակքար գյուղ

Շտաբի պետ՝ Վահան Սանոսյան 

Հասցե՝ ք․ Մարտունի, Երևանյան 29


3․ Վահան Զարոյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք․ Վարդենիս, Չարենցի 2
 

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1․ Կենտրոնական շտաբ

Հասցե՝ Տիգրան Մեծ 16
Շտաբի պետ Քրիստ Մարուքյան, ​​​​

2 Սուրեն Պապիկյանի և Արփի Դավոյանի նախընտրական շտաբեր

Հասցե՝ Ստեփանավան Գ,Նժդեհի 21/1
Հասցե՝ Ստեփանավան 1` Բաղրամյան 6
 

3Կարեն Սիմոնյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք. Սպիտակ, Ս. Ավետիսյան հրապարակ, թիվ 7 շենք


4. Բաբկեն Կարապետյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Վանաձոր, Հայքի հրապարակ
 

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1․ Ռոմանոս Մելիքյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Աբովյան, Հանրապետության 1 (Կինոյի խաչմերուկ) 
Շտաբի պետ՝ Վլադիմիր Խաչատրյան

 

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1Արթուր Սարուխանյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք Գյումրի Գ, Նժդեհ 14,

2․Արթուր Համբարձումյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Գյումրի, Համբարձումյան 18/1

Շտաբերի համակարգող՝ Կարեն Սարուխանյան


3Լիլիթ Եղիազարյանի և Անահիտ Սարգսյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝  ք. Գյումրի Սպանդարյան 19,
Շտաբի պետ՝ Կարեն Եղիազարյան

4․ Մարատ Վիրաբյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք. Ախուրյան , Գյումրու խճուղի 19/2
 Համակարգող՝ Հովսեփ Անմեղիկյան

5․Սոֆիա Հովսեփյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք. Արթիկ , ԲԱՂՐԱՄՅԱՆ 24/3
Համակարգող Վասիլ Մովսիսյան


6․Սոֆիա Հովսեփյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք. Մարալիկ, Հրանտ Շահինյան 10/6
Համակարգող՝ Հայկ Գաբոյան

7․ Սոֆյա Հովսեփյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ գ. Մեծ Մանթաշ 
Համակարգող ՝ Սարգիս Գառնիկյան

 

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի մարզ)

1․ Եղեգնաձորի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Վայոց Ձորի մարզ, Եղեգնաձոր, Միկոյան 4/3-Ա


2․Կապանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․Կապան` Արամ Մանուկյան 5
Արշավիր Խալափյան

3. Սիսիանի նախընտրական շտաբ

Հեռ․ 09410 55 53

Հասցե՝ Սիսիան, Նժդեհի 2

 

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1Լիպարիտ Մելիքջանյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․Իջևան, Մելիքբեկյան փողոց 5/4
Շտաբի պետ՝ Զարմայր Բեկնազարյան

 

 

 


Share via:
2018թ․ ԱԺ ընտրություններ
► ԼՀԿ ռեյտինգային ցուցակները ըստ ընտրատարածքների՝
2018թ․ Երևանի Ավագանի
2017թ․ Երևանի Ավագանի
2017թ. ԱԺ ընտրություններ
► ԵԼՔ դաշինքի ռեյտինգային ցուցակները ըստ ընտրատարածքների՝
Մանե Թանդիլյան
Նարա Հովհաննիսյան
Քրիստ Մարուքյան
Աննա Կոստանյան
Արմեն Եղիազարյան
Արեն Պետունց
Գոհար Մաթևոսյան
Հրանտ Ա․Սարկիսով