ԵԼՔ դաշինքի նախընտրական գրասենյակներ
Մարտ 11, 2017

Թիվ 1 ընտրատարածք (Ավան, Նոր-Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն)

1․ Մանե Թանդիլյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Դավիթ Մալյան 6/65,
Շտաբի պետ՝ Դավիթ Խաժակյան, հեռ․՝ 093187292

2Հովիկ Աղազարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Մոլդովական28/3
Շտաբի պետ - Մխիթար Հայրապետյան, 093-55-30-45


Թիվ 2 ընտրատարածք (Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն)

1․Նարեկ Բաբայանի և Լենա Նազարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝․ Կոմիտաս 7, հեռ՝ 093707985

2. Վիկտոր Ենգիբարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Սունդուկյան 2, բն. 31
Գրասենյակի ղեկավար՝ Արման Վարդանյան, հեռ․՝098760070

 

3․Գևորգ Գորգիսյանի նախընտրական շտաբ

Շտաբի հասցե՝ Դավթաշեն 3-րդ թաղամաս 12/6՝
Հեռ՝011 36 46 70
բջջ.՝ 044 36 46 76
Շտաբի պետ՝ Հայկ Գևորգյան
հեռ.՝077 962277

 

Թիվ 3 ընտրատարածք (Մալաթիա Սեբաստիա, Շենգավիթ)

1 Արայիկ Հարությունյանի նախընտրական շտաբ

Հեռ․093394090
Հասցե՝ Նժդեհ 8
Շտաբի պետ Արման Հարությունյան, հեռ՝093392959

2․Արարատ Միրզոյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Մալաթիա-Սբաստիա, Տիչինայի 47
Հեռ․ 077611888

3. Տիգրան Տեր-Մարգարյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Շենգավիթ համայնք, Մանթաշյան 51, շին․ 52
հեռ․ 091450355


Թիվ 4 ընտրատարածք (Կենտրոն, Էրեբունի, Նորք-Մարաշ, Նուբարաշեն)

1Ալեն Սիմոնյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Թումանյան 8
Հեռ․ 055100000

 

Թիվ 5 ընտրատարածք (Արարատի մարզ)

1․Ռազմիկ Թևոնյանի նախընտրական շտաբեր
 

Հասցե՝ ք․Արարատ Խանջյան 61
Հասցե՝ Արալեզ Խանջյան 19
Հասցե՝ ք․Վեդի Կասյան 19/1
Շտաբերի համակարգող Արմեն Բաղինյան, հեռ՝ 077864307

 

Թիվ 6 ընտրատարածք (Արմավիրի մարզ)

1․Դավիթ Խուդաթյանի նախընտրական շտաբ

Հասցեն` ք․ Արմավիր, Հանրապետության 28
հեռ․093.33.42.32
 

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1․Մկրտիչ Մակարյանի նախընտրական շտաբ

Հեռ․099480401
Հասցե՝ Գավառ Ազատության 11/38


2․Գնել Սանոսյանի նախընտրական շտաբեր

Հասցե՝ Ծակքար գյուղ
Հեռ․ 091-71-11-05, 094-71-05-11,

Շտաբի պետ՝ Վահան Սանոսյան 094-84-85-58

Հասցե՝ ք․ Մարտունի, Երևանյան 29
Գնել Սանոսյան 091-71-11-05, 094-71-05-11
Վարդան Սանոսյան 091-69-72-72

3․ Վահան Զարոյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք․ Վարդենիս, Չարենցի 2
Հեռ․՝ 077288490 091452201


Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1․ Կենտրոնական շտաբ

Հասցե՝ Տիգրան Մեծ 16
Շտաբի պետ Քրիստ Մարուքյան, հեռ․094255676


2 Սուրեն Պապիկյանի և Արփի Դավոյանի նախընտրական շտաբեր

Հասցե՝ Ստեփանավան Գ,Նժդեհի 21/1
Հասցե՝ Ստեփանավան 1` Բաղրամյան 6
հեռ․095787954, 093868529

3Կարեն Սիմոնյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք. Սպիտակ, Ս. Ավետիսյան հրապարակ, թիվ 7 շենք
 հեռ․093889978

4. Բաբկեն Կարապետյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Վանաձոր, Հայքի հրապարակ
Հեռ․՝ 077 16 14 46

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1․ Ռոմանոս Մելիքյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Աբովյան, Հանրապետության 1 (Կինոյի խաչմերուկ) 
Շտաբի պետ՝ Վլադիմիր Խաչատրյան, հեռ․ 093276727

 

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1Արթուր Սարուխանյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք Գյումրի Գ, Նժդեհ 14,

2․Արթուր Համբարձումյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․ Գյումրի, Համբարձումյան 18/1

Շտաբերի համակարգող՝ Կարեն Սարուխանյան, հեռ․ 077556690


3Լիլիթ Եղիազարյանի և Անահիտ Սարգսյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝  ք. Գյումրի Սպանդարյան 19,
Շտաբի պետ՝ Կարեն Եղիազարյան , 041720900

4․ Մարատ Վիրաբյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք. Ախուրյան , Գյումրու խճուղի 19/2
 Համակարգող՝ Հովսեփ Անմեղիկյան

5․Սոֆիա Հովսեփյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք. Արթիկ , ԲԱՂՐԱՄՅԱՆ 24/3
Համակարգող Վասիլ Մովսիսյան
Հեռ. 095121256

6․Սոֆիա Հովսեփյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ ք. Մարալիկ, Հրանտ Շահինյան 10/6
Համակարգող՝ Հայկ Գաբոյան
Հեռ. 093868714

7․ Սոֆյա Հովսեփյանի նախընտրական շտաբ
Հասցե՝ գ. Մեծ Մանթաշ 
Համակարգող ՝ Սարգիս Գառնիկյան
Հեռ. 098700810

 

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի մարզ)

1․ Եղեգնաձորի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ Վայոց Ձորի մարզ, Եղեգնաձոր, Միկոյան 4/3-Ա
հեռ․ 099447742

2․Կապանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․Կապան` Արամ Մանուկյան 5
Արշավիր Խալափյան, հեռ․093 28 12 74

3. Սիսիանի նախընտրական շտաբ

Հեռ․ 09410 55 53

Հասցե՝ Սիսիան, Նժդեհի 2

 

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1Լիպարիտ Մելիքջանյանի նախընտրական շտաբ

Հասցե՝ ք․Իջևան, Մելիքբեկյան փողոց 5/4
Շտաբի պետ՝ Զարմայր Բեկնազարյան, հեռ․094040700

 

 

 

Մանե Թանդիլյան
Հայկ Կոնջորյան
Արտակ Ս. Խաչատրյան
Քրիստ Մարուքյան
Աննա Կոստանյան
Հարություն Բաբայան
Աշխեն Թանդիլյան
Ռուզաննա Հարությունյան