ԵԼՔ դաշինքի թիվ 9 ընտրատարածքի ռեյտինգային ցուցակ
Փետրվար 16, 2017

Անդրեյ Սերժիկի Ղուկասյան (Քաղաքացիական Պայմանագիր Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 45-րդ համար)

Աստղիկ Պապիկի Ավետիքյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 53-րդ համար)

Արփինե Հրահատի Դավոյան (Քաղաքացիական Պայմանագիր Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 23-րդ համար)

Աշոտ Միխայիլի Աթյան (Հանրապետություն Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 42-րդ համար)

Բաբկեն Արմենի Կարապետյան (անկուսակցական, համապետական ցուցակի 83-րդ համար)

Գոհար Արմենակի Իսրայելյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 117-րդ համար)

Գևորգ Գալուստի Շահվերդյան (անկուսակցական, համապետական ցուցակի 75-րդ համար)

Գևորգ Նորայրի Քոթանջյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 90-րդ համար)

Էդմոն Հրաչիկի Մարուքյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 1-ին համար)

Կարեն Մանվելի Սիմոնյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 21-րդ համար)

Կարինե Նորիկի Ղուկասյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 13-րդ համար)

Կորյուն Հովիկի Շեկոյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 57-րդ համար)

Հրանտ Գնունու Այվազյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 58-րդ համար)

Վարդգես Սանասարի Քեշիշյան (Լուսավոր Հայաստան Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 98-րդ համար)։




 



Սուրեն Ռաֆիկի Պապիկյան (Քաղաքացիական Պայմանագիր Կուսակցություն, համապետական ցուցակի 18-րդ համար)


 


Share via:
https:/www.facebook.com/gohar.matevosyan.58/" class="hvr-pulse" onclick="window.open(this.href, 'mywin','left=20,top=20,width=500,height=500,toolbar=1,resizable=0'); return false;">
https:/www.facebook.com/gohar.matevosyan.58/&text=" class="hvr-pulse" onclick="window.open(this.href, 'mywin','left=20,top=20,width=500,height=500,toolbar=1,resizable=0'); return false;">
https:/www.facebook.com/gohar.matevosyan.58/" class="hvr-pulse" onclick="window.open(this.href, 'mywin','left=20,top=20,width=500,height=500,toolbar=1,resizable=0'); return false;">
2018թ․ ԱԺ ընտրություններ
► ԼՀԿ ռեյտինգային ցուցակները ըստ ընտրատարածքների՝
2018թ․ Երևանի Ավագանի
2017թ․ Երևանի Ավագանի
2017թ. ԱԺ ընտրություններ
► ԵԼՔ դաշինքի ռեյտինգային ցուցակները ըստ ընտրատարածքների՝
Մանե Թանդիլյան
Անահիտ Կարապետյան
Նարա Հովհաննիսյան
Հարություն Բաբայան
Սերգե Ղահրամանյան
Կարինե Ղուկասյան
Տարոն Սիմոնյան
Մագդա Արսենյան